BODY

Purity Space s.r.o.

Ochrana dřevěných konstrukcí a dezinsekce

Co děláme

Prevence, ochrana, impregnace a pak dřevěné konstrukce vydrží generace.

Jsme firma, která se zabývá profesionální ochranou dřeva. Dřevokazný hmyz jako jsou tesaříci, červotoči, mravenci a jejich larvy nebudou mít u Vás v domě klidné spaní. Jsme držiteli osvědčení o odborné způsobilosti a certifikovanou společností pro práci s přípravkem Xilix společnosti Adkalis, která poskytuje 10 letou záruku.  

Aplikace profesionálního gelového přípravku Xilix, zajistí okamžitou likvidaci a dlouhodobou ochranu dřeva, před dřevokazným hmyzem, jako je tesařík, červotoč, mravenec a jejich larvy. Procesu aplikace, předchází průzkum dřevěné konstrukce. Následné posouzení stavu a stanovení rozsahu prací, mechanické očištění, které je nezbytné, následná tlaková injektážní a povrchová aplikace gelu Xilix. Součástí provedené dezinsekce gelem Xilix, je také ochrana před dřevokaznými houbami. Konzultace a posouzení je zdarma, při následném objednání služeb.

Dezinsekci členovců jako jsou blechy, štěnice, vši a další, provádíme profesionálními mechanickými a chemickými prostředky. Provedení prací a použití přípravků je realizováno na základě odborné konzultace a posouzení stavu na místě, které je nezbytné. Užíváme osvědčené produkty renomovaných výrobců.

Od nejmenších prostor po velké haly, jsme tu pro vás právě my. Vzhledem ke komplexní nabídce našich činností v oblasti dezinsekce, je stanovení ceny služeb předmětem individuální nabídky. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Jsme také držiteli certifikátu pro sanace dřevěných konstrukcí

Reference

Co říkají naši zákazníci

Aplikace ochrany dřeva na dřevěné konstrukci střechy rodinného domu.

Před nedávnem jsem si nechal na svém rodinném domě aplikovat ochranný nátěr na dřevěné konstrukci střechy a musím říct, že jsem velmi spokojen. Firma pracovala profesionálně a pečlivě.

Lukáš Werner

Ochrana dřeva

Renovace dřevěné stodoly a aplikace ochrany dřeva, nátěr barvy.

 Celý proces probíhal bez problémů a firma se držela dohodnutých termínů. Děkuji týmu firmy za jejich profesionální přístup a kvalitní provedení.

Jakub Veselý

Ochrana dřeva